Aktualitet

Fitore e çmendur për United, arbitri jep penallti pasi mbyll ndeshjen (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:40 - 26/09/20 |
mapo.al

Manchester United ka marrë një fitore të pabesueshme 3-2 në fushën e Brighton-it falë një penalltie të realizuar në minutën e 100-të nga Bruno Fernandes.


Një penallti që është dhënë pasi arbitri kryesor kishte sinjalizuar mbylljen e ndeshjes dhe pasi është konsultuar me VAR-in, duke verifikuar një prekje të topit me dorë në zonën e rreptësisë nga ana e vendasve në aksionin e fundit të takimit.


Një fitore e çmendur për Djajtë e Kuq.

Etiketa: ,

Pas