Aktualitet

Fitore e pastër e Tottenham – Të besuarit e Mourinho i afrohen kreut

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:04 - 02/01/21 |
mapo.al

Tottenham Hotspurs e ka nisur me një fitore të pastër 3-0 vitin 2021.Të besuarit e Mourinho kanë fituar me golat e Kane nga penalltia, Son dhe në pjesën e dytë Alderweireld.


Totenham nuk fitonte prej 6 dhjetorit, në derbin me Arsenal, teksa me fitoren e sotme ndaj Leeds kap vendin e tretë dhe i afrohet me 4 pikë kryesuesve të Liverpool dhe Manchester United.
1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas