Fitorja e tretë radhazi, Milan ngjitet në zonën Champions

Milan e ka fituar 2-0 ndeshjen e javës së parafundit të Serie A ndaj Frosinones. Një fitore shumë e rëndësishme në luftën për kualifikimin në Champions League.  Kuqezinjtë kishin fituar dy ndeshjet e fundit dhe duhet të shfrytëzonte kalendarin e lehtë në letër sidomos pas barazimit të Roma-s dhe humbjes së Torinos, ndërsa Atalanta dhe … Continue reading Fitorja e tretë radhazi, Milan ngjitet në zonën Champions