Aktualitet

“Fjalimi copy paste nga fushata”, Rama-Bashës: Nuk prisja më shumë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:40 - 16/09/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama e akuzoi kryedemokratin Lulzim Basha se fjalimin e sotëm në parlament e kishte të fushatës elektorale.


Ai tha se nuk priste më shumë, dhe nxori si shkak për këtë gjë edhe stresin.


“Do të isha i pavërtetë nëse do të thosha që prisja më shumë po sinqerisht si mund të vihet të flitet në emër të opozitës në këtë moment që dhe ju e quajtët shumë të rëndësishëm me një fjalim që është copy paste nga fjalimet e fushatës, treçereku dhe pastaj ca pjesë të tjera nëpër të vetëm përsëritje që mund të jetë dhe shkak i stresit, por nuk është kjo koha që unë të përgjigjem deri në fund. Ke boll kumrie kështu që këtu unë ndalem”, deklaroi Rama.

Lexo edhe :  A ka shanse që debati të sjellë energji për PD?!


2


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas