ShowBizz

Fjolla Morina për ish-të dashurin miliarder: Ky është një m**               Publikuar në : 20:18 - 24/05/19 |
mapo.al

Ka çuditur jo pak këngëtarja nga Kosova Fjolla Morina e cila e cilësoi si “m**” ish-të dashurin e saj Sasha Sobhani. Ajo ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ku u bë pjesë e një loje me emoji. Përpara iu vendosen foto të disa personazheve të njohur ku për shumicën prej tyre i vlerësoi pozitiv. Ndërsa kur u shfaq fotoja e Sashës ajo tha se “ky është vetëm një mut dhe asgjë tjetër” duke nxjerrë edhe emojin përkatës. Më tej ajo bëri si e penduar për fjalën që tha para kamerave dhe tha “më falni se harrova se isha live…”Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas