Aktualitet

Flamur Noka: Shqiptarët po përballen me dy pandemi, koronavirusin dhe rilindjen


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:56 - 27/02/21 |
mapo.al

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka publikuar dëshimnë e një banori në Paskuqan, i cili ka paguar më shumë se 1 milion lekë për tu kuruar nga koronavirusi, ndërkohë që shteti nuk i ka rimbursuar asnjë shpenzim.

‘Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid – 19’, shkruan Noka.


Postimi i plotë i Flamur Nokës:
Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid – 19


Dëshmia e qytetarit/


Shpenzon më shumë se 1 milion lekë (të vjetra) për të kuruar covid-19 dhe nuk rimbursohet asnjë qindarkë nga shteti.

Rama e ka humbur betejën me COVID, ashtu siç ka humbur edhe betejën për të çuar Shqipërinë para, gjatë 8 viteve dështime.

Më 25 prill, do të ndëshkojmë me votë Edi Ramën dhe sektin e tij të Rilindjes!

Lexo edhe :  Ulen infektimet në vendin tonë, 3 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit

#ShqipëriaFITON

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas