Aktualitet

Flet djali që u shtri mbi makinën e policisë tek Petro Nini


               Publikuar në : 22:24 - 14/03/19 |
mapo.al

Për herë të parë, Ekluani, djali që protestoi pak ditë më parë tek “Petro Nini” bashkë me familjarët e tij në mbrojtje të pronës që Përmbarimi donte t’ua konfiskonte, ka folur për herë të parë në emisionin TPZ.


Në foton e cila u bë virale, djaloshi dukej duke qarë mbi makinën e policisë ndërsa një polic e tërhiqte bënë xhiron e mediave dhe përlotën shqiptarët. Sot ai është më i qetë, por thotë se ka frikë se mbetet pa një shtëpi.

Pse u shtrive sipër makinës së policisë gjatë protestës?

Ekluani: Nuk doja të ma çonin dajën në komisariat

Çfarë të tha polici?

Ekluani: Nuk biseduam

Ke frikë se ngelesh pa shtëpi?

Ekluani: Po, ajo që unë kërkoj është një shtëpi


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas