Aktualitet

Florian Marku tregon karakter luftarak, sulmon kundërshtarin në konferencë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:01 - 23/09/21 |
mapo.al

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë.


Por boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes,


Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposhtë atë. Madje ai ka tentuar edhe që ta sulmojë, ku për një moment i dha një shtyrje të fuqishme. 

38


Etiketa:

Pas