Aktualitet

“Florijana Ismaili nuk vdiq nga sulmi në zemër”


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:49 - 05/07/19 |
ro ot

Vdekja e futbollistes shqiptare Florijana Ismaili vazhdon të jetë mister. Ajo u gjet e mbytur në ujërat e Komos në Itali pas disa ditësh, që nga momenti kur ajo u shpall e zhdukur.


Sipas prokurorit të Comos, Nicola Piacente, Ismaili nuk ka pasur sulm në zemër, ashtu siç është dyshuar dhe raportuara deri tani nga mediat.


Raporti i parë mjekësor tregon se futbollistja kishte konsumuar shumë ushqime para se të vdiste. “Ka të ngjarë që kjo të ketë ndikuar në vdekjen e papritur të futbollistes”-thuhet në raport. Rezultatet e plota të autopsisë së shqiptares do të dalin në dritë pas një muaji.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas