Aktualitet

Flutura Açka: Heroi im, Gazment Bardhi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:54 - 23/04/21 |
mapo.al

Shkrimtarja Flutura Açka që kandidon për deputete në listën e Partisë Demokratike në Elbasan ka bërë një dedikim të ndjerë për kolegun e saj Gazment Bardhi me të cilin ka ndarë këto javë emocionet e fushatës elektorale.


“Heroi im: Gazment Bardhi. Sa ditë plot emocione e prani njerëzore e mbrëmje miqësore nën shtjellë duhani kemi ndarë në këto javë! Me djem të tillë të pastër, të qeshur, të mençur, shpirtbukur e profesionistë dhe të pakompromis, e kemi gatuar fitoren dhe do të garantojmë një qeverisje të shëndetshme nesër”- shkruan Açka në facebook duke ndarë një foto të sajën me Bardhin.


Bardhi, sekretari i Përgjithshëm i PD-së, është drejtues politik i fushatës së PD-së në Elbasan, një qytet ku konflikti politik është më i fortë se në çdo qark tjetër.

Lexo edhe :  Kaosi në PD/ Flutura Açka: Më kujtojnë '97-ën, orë tragjike për shqiptarët


1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas