Aktualitet

Fluturim me charter nga Tirana në Frankfurt, ambasada e SHBA njoftim të rëndësishëm për shtetasit e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:08 - 27/04/20 |
mapo.al

Ambasada amerikane njofton shtetasit e saj që jetojnë në Shqipëri se të premten në datën 1 maj do të ketë një fluturim me charter nga Tirana në Frankfurt, në orën 12:00.


Bileta do të kushtojë 199 euro.


“Nëse jeni qytetar amerikan ose rezident ligjor i përhershëm dhe jeni të interesuar të merrni më shumë informacion mbi këtë fluturim, ju lutemi të nisni menjëherë një email në [email protected]”, shkruan në Facebook ambasada amerikane.


Postimi
Ambasada Amerikane ka marrë informacion mbi një fluturim charter nga Tirana në Frankfurt, që niset të premten, 1 maj, ora 12:00 dhe bileta kushton 199 Euro.


Nëse jeni qytetar amerikan ose rezident ligjor i përhershëm dhe jeni të interesuar të merrni më shumë informacion mbi këtë fluturim, ju lutemi të nisni menjëherë një email në [email protected]
Për më shumë informacion, klikoni këtu 👉 https://bit.ly/2YkFRL5 

LEXO EDHE: 

Thirrja e ambasadores shqiptare: Kush do të largohet nga SHBA, ja kur nis riatdhesimi me Air Albania


Etiketa: , ,

Pas