Aktualitet

‘Foltorja’/ Mbështetësit dhe kreu i PD në Fier presin ish-kryeministrin Berisha


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:15 - 21/09/21 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha, në kuadër të lëvizjes ‘Foltorja’ ka nisur këtë mbrëmje takin në në Fier.


Dhjetëra simpatizantë kanë dalë të presin ish-kryeministrin, mes tyre deputeti dhe kreu i PD Fier, Luan Baçi.


Në nisje të fjalës, Berisha iu drejtua me nderim pikerisht kreut te PD në Fier, Luan Baçi, po dhe demokratëve të këtij qyteti, që sipas tij, kanë rezistuar si akush tjetër në këto 8 vite të narkoshtetit.Takimin e parë me demokratët Berisha e mbajti në Tiranë teksa do e vijojë turin në gjithë Shqipërinë.105
Etiketa: , , , ,

Pas