Kryesore

Forca të shumta policie rrethojnë Teatrin, dyshohet se mund të tentohet shembja e godinës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:06 - 16/05/20 |
mapo.al

Forca të shumta policie kanë rrethuar në këto momente Teatrin Kombëtar.Aktorët dhe artistët që ndodhen në ambientet e godinës dyshojnë se po përgatitet një skenar për të shembur Teatrin gjatë orëve të vona të natës.


Në mbështetje të artistëve ka mbërritur kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi si dhe përfaqësues e mbështetës të Partisë Demokratike.
1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas