Sport

Forma të skalitura, CR7 dhe Georgina në Dubai…

Shkëlqen dielli i Dubait në trupin gjysmë të zhveshur dhe perfekt të Cristiano Ronaldo dhe të bashkëshortes së tij të ardhshme Georgina Rodriguez.


Pas stërvitjes së përditshme, çifti preferon privatësi buzë pishinës.

Modelja bën një selfie përpara një vetrate të madhe ku duken format e saj seksi dhe të pasmet e skalitura, ndërsa futbollisti i Juventusit tregon trupin e tij të skalitur dhe të palestruar.

<
>
C_2_fotogallery_3094334_0_image C_2_fotogallery_3094334_1_image C_2_fotogallery_3094334_2_image C_2_fotogallery_3094334_3_image C_2_fotogallery_3094334_4_image C_2_fotogallery_3094334_5_image C_2_fotogallery_3094334_6_image C_2_fotogallery_3094334_7_image C_2_fotogallery_3094334_8_image C_2_fotogallery_3094334_9_image C_2_fotogallery_3094334_10_image C_2_fotogallery_3094334_11_image C_2_fotogallery_3094334_12_image C_2_fotogallery_3094334_13_image C_2_fotogallery_3094334_14_image C_2_fotogallery_3094334_15_image C_2_fotogallery_3094334_16_image C_2_fotogallery_3094334_18_image C_2_fotogallery_3094334_19_image-1
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas