Aktualitet

FOTO/ 1 maji në Greqi festohet me foton e Enver Hoxhës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:40 - 01/05/19 |
mapo.al

E ndërsa në Shqipëri nuk ka pasur protesta për 1 majin, Ditën e Punëtorëve, në Greqi, tubimet kanë qenë të shumta. Madje ata kanë protestuar edhe me një foto të Enver Hoxhës.


MAPO sjell një foto gjatë një tubimi në Greqi ku në flamurin e shpalosur duket diktatori rus Josif Stalin dhe ai shqiptar, Enver Hoxha.Gjatë manifestimeve në Greqi për 1 majin
Etiketa: , , ,

Pas