Aktualitet

FOTO/ 20 gra vendosën të shkurtojnë flokët, ja çfarë fituan në këmbim
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:18 - 20/01/21 |
mapo.al

Gjatë historisë, gratë kanë eksperimentuar me të gjitha llojet e modeleve të shkurtra të flokëve.Princesha bukuroshe Diana ishte mbretëresha e padiskutueshme e prerjes së fokëve të vajzave, aq sa disa njerëz e quajtën atë stili “Zonja Di”.


Dhe në fund të ditës, është thjesht kënaqësi të provoni diçka të re me flokët tuaj.Mbi të gjitha, është në natyrën e flokëve të rritet kështu që prerja e saj lehtë mund ta bëjë atë të duket e stilizuar.Në Bright Side, ne shikuam me kujdes punimet e parukieres Kristina dhe u mahnitëm nga rezultatet e saj.


Gratë me prerjet e saj të flokëve duken më të reja dhe të qarta, fytyrat e tyre shkëlqejnë me lehtësi dhe harmoni.

Në fund të artikullit, do të gjeni transformimin e jashtëzakonshëm të vetë Kristinës.

1. Margot

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

2. Lucy

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

3. Tatyana

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

4. Catherine

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

5. Hope

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

6. Kate

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

7. Raine

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

8. Valery

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

9. Daria

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

10. Anna

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

11. Nataly

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

12. Irene

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

13. Grace

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

14. Inessa

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

15. Anne

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

16. Kate

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

17. Anastasia

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

18. Margaret

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

19. Daria

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

20. Victoria

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot

Bonus: Kristina Katsabina

20 Women Who Decided to Cut Their Hair Short and Won the Jackpot
65


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas