Arkiva

Foto/ Adele me të dashur të ri? Zbulohet e vërteta e fotove
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:20 - 07/07/19 |
mapo.al

Dy ditë më Adele u shfaq dorë për dore me një mashkull në “British Summer Time Hyde Park Festival”.

të gjithë menduan se bëhej fjalë për një lidhje të re. Në fakt personi në fjalë nuk është një mashkull i ri në jetën e këngëtares dhe as i dashuri i saj.

Ai quhet Paul Drayton dhe është bashkëshorti i mikut të saj të njohur Alan Carr. Drayton është thjesht mik i ngushtë i Adele dhe mes tyre nuk mund të ketë asgjë më tepër duke qenë se ai i ka shprehur hapur preferencat e tij ndaj meshkujve dhe aq më tepër që është i martuar me Alan.
Etiketa: ,

Pas