Aktualitet

Foto/ Aksident i rëndë tek “Shqiponja”, çfarë raportuan tek Berisha

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:38 - 02/09/19 |
mapo.al

Një aksident mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e së dielës tek rrethrrotullimi në hyrje të Tiranës, vendi i njohur si Sheshi Shqiponja.


Lajmi bashkë me foton është publikuar nga Sali Berisha, duke iu referuar denoncimit të një qytetari. Ndërkohë policia e Tiranës ende nuk ka dhënë informacion zyrtar për këtë aksident që së paku nga fotoja duket se ka qenë i rëndë.Statusi i Berishës:


Aksident i rende ne afersi te Sheshit Shqiponja ne Tirane!

Ka te plagosur!

Narkopolicet shkojne me vonese dhe te dehur!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema doktor, nje aksident ka ndodhur ne afersi te sheshi shqiponjes policia ka ardhur me vones mbi 30 min po ashtu dhe ambulanca duke ditur qe eshte shume prane spital ushtarak, policet ishin ne gjendje te dehuri ne momentin e ardhjes ne aksident, dyshohet per plagosur rende.

 


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas