ShowBizz

Foto/Azem Hajdari u shfaq çift në ceremoninë përkujtimore të të atit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:28 - 15/09/19 |
mapo.al

Djali i vogël i të ndjerit Azem Hajdari, ka trashëguar emrin e të atit. Sot ai është 20 vjeç, dhe pak ditë më parë, në ceremoninë përkujtimore të të atit është fotografuar krah një bukurosheje, e cila mund të jetë e dashura e tij. Ndërkohë asgjë nuk dihet nga jeta private e vëllait të tij më të madh Kiri, ndërsa Rudina është e martuar dhe me fëmijë.


Etiketa: ,

Pas