Aktualitet

Foto-Detaje/ Miku i Shullazit që u arrestua me grupin e kokainës

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:00 - 12/04/19 |
mapo.al

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Krimet e Rënda goditën sot një grup të narkotrafikut me shtrirje në Tiranë, Elbasan e Fier. Operacioni në terren u zhvillua nga RENEA, ku ranë në pranga 5 persona, mes tyre Klajdi Gjeci, miku i Shullazit.


Gjithashtu janë vënë nën hetim në gjendje të lirë, dhe tre persona të tjerë.Gjatë aksionit të zhvilluar në Tiranë u sekuestrua 1 kg kokainë ndërkohë që në Elbasan u sekuestruan 550 g kokainë.


Mësohet se Gjeci shpërndante drogë në lagjet kryesore të kryeqytetit, ku përfshihen Tirana e Re, Stadiumi Dinamo dhe zona e Bllokut.

Të arrestuarit

1- Klaudjo Faik Trungu

2-Agron Ali Qafa

3-Skender Ilir Pellumbi

4-Lavdosh Iljaz Demaj

5-Lorencio Ardian Gjini

6-Klajdi Ndue Gjeci

Janë vënë nën hetim në gjendje të lirë

1-A. Ll.

2-O. O.

3-A. F.

Në foto: Klajdi Gjeci


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas