Aktualitet

Foto dhe Video/ Autostrada Tiranë-Durrës, asnjë makinë private në lëvizje
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:59 - 13/03/20 |
mapo.al

Tirana, Durrësi dhe shumë qytete të tjera në vend janë zgjuar pas asnjë lëvizje makinash. Vendimi i qeverisë për të ndaluar lëvizjen, po zbatohet nga qytetarët, ndërsa policia po kryen kontrolle të shumta, për ata që shkelin rrgullin.Autostrada Tiranë-Durrës është thuajse e boshatisur. Të vetmet mjete që lëvizin, janë ato që transportojnë mallra, ambulanca dhe policia.

LEXO EDHE:Si asnjëherë më parë, Tirana një qytet “i vdekur”, rrugët bosh (FOTO)


 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas