Kronika

FOTO/ Digjen makinat e gjyqtarit dhe bashkëshortes së tij në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:04 - 17/04/20 |
mapo.al

Dy makinat e Gjyqtarit Arben Vrioni jane djegur këtë mbrëmje në Elbasan. Burime për mediat bëjnë me dije se dy automjetet janë djegur njëkohësisht. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kongresi” te qytetit të Elbasanit.


Dyshohet se dy persona i kanë vënë flakën automjeteve. Raportohet se është dëgjuar një shpërthim fillimisht.


“Në lagjen “Kongresi”, Elbasan,  ka rënë zjarr dhe djegur 2 mjete në pronësi të shtetasit A.V., 59 vjeç,  banues në Elbasan, të cilët ishin të parkura në rrugëNë vendngjarje ndodhet shërbimi zjarrfikës që po punon për shuarjen e zjarrit në mjete, ndërsa ka edhe forca të shtuara të policisë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ndërsa vlen të theksohet se ngjarja ka ndodhur pas ndalim qarkullimit“, – thotë policia.1


Etiketa: , , ,

Pas