Aktualitet

FOTO/ Donald Veshaj dhe Beatrix përfundojnë bashkë në…dush


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:07 - 29/11/21 |
mapo.al

Ditët e fundit është duke u komentuar shumë raporti i Donaldit me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si flirtime.


Afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.


Madje mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku nuk kanë munguar as aty prekjet e flirtimet.<
>
Beatrix donald Beatrix Donald1 Beatrix Donald2 Beatrix Donald3

Ndërkohë Semi e ftuar në “Big Brother Fun Club” u shpreh se mes tyre ska asgjë dhe ishte e sigurt për këtë.
Po Bora çfarë mendon?10


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas