ShowBizz

Foto/ Emily Ratajkowski pozon me bikini të vogla, i dalin sheshit…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:56 - 13/04/19 |
mapo.al

Fotot që ka postuar së fundmi në ‘Instagram’ kanë lënë me gojë hapur më shumë se 22 milion fansa.


Modelja ka menduar të veshë disa bikini mjaft të holla e të vogla sa për t’i lënë vetëm pak vend imagjinatës së kujtdo që është fans i zjarrtë i modeles.

Edhe pse jo e kolme, Emily ka një trup dhe forma elegante tepër joshëse.


1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas