ShowBiz

Foto/ Era i zbulon gjoksin Oriola Marashit


               Publikuar në : 09:39 - 24/04/19 |
mapo.al

Oriola Marashi padyshim është një nga modelet më ‘Hot’ në Shqipëri, si dhe një nga më përfolurat për shkak të fotove sensuale që poston. Modelja është pjesë edhe e grupit muzikot OTR, gjithashtu është përfolur edhe për një lidhje të mundshme me reperin Noizy.


Së fundmi, me rritjen e temperaturave, Oriola ka filluar të postoj foto edhe më të nxehta për fansat e saj.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas