Aktualitet

(FOTO) Festa e papërmbajtshme e Metës pas triumfit të kuqezinjve

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 23:15 - 10/09/19 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka përjetuar “live” në “Elbasan Arena” emocionet e ndeshjes Shqipëri-Islandë që përfundoi 4 me 2 për kuqezinjtë. Si një prej tifozëve më të zjarrtë të Kombëtares, gëzimi i Kreut të Shtetit ka qenë i papërmbajtshëm në shkallët e stadiumit pas golave që i dhanë fitoren shqiptarëve.


“Fitore shqiponjash sot në “Elbasan Arena”! ⚽⚽⚽⚽ 🇦🇱👐”, shkruan Meta, duke postuar foto nga festa e tij në shkallët e stadiumit dhe të kuqqezinjve në fushën e blertë.

Etiketa: , , ,

Pas