Aktualitet

Foto-galeri/ Shembjet në Astir, në shesh-betejë edhe fëmijët

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 11:03 - 12/11/19 |
mapo.al

Në orën 05:00 të mëngjesit zbarkuan mjetet e rënda të IKMT për të shembur objektet përgjatë Unazës së Re. Po kaq, zona u rrethua me forca të shumta policie. Pavaresisht rezistencës së banorëve, aksioni vazhdon dhe deri tani janë shembur 5 objekte pranë rrethrrotullimit tek “Shqiponja”.


Në këtë betejë mes policisë dhe banorëve gjenden edhe fëmijët, siç dëshmohet në fotot që sjell për Mapon fotografi Florion Goga.<
>
cdb804fb-c3b9-4116-a5e5-792e06802480 4ed08dd2-bd6b-4dda-a006-d65efe508b2f 1f8c234a-3d58-428c-bb6c-5ac42601f18e f894729a-3e43-4cf3-a1d1-cc8bf47b16ae ba8e6624-f6d1-4451-bd77-c178eac73271 b96599b7-599b-4dec-89d8-29524ac84fa6 9b0618ab-60a0-4c00-aebe-a03983ea5fb0 65dc3e0e-f8c5-45c6-ae5e-d5899c0d2a00 shembja 8cd2ef27-5408-467e-8a08-3bf704dcf07a 80b3f807-929f-4d0e-92e2-3153ec5f780f 6cabf4d0-8434-457c-a508-2290c2f2775d f894729a-3e43-4cf3-a1d1-cc8bf47b16ae (1) ba8e6624-f6d1-4451-bd77-c178eac73271 (1)

 Etiketa: , , , , , ,

Pas