Aktualitet

FOTO/ Gazetari nxjerr bllof konkurenten e ‘Përputhen’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:26 - 16/09/21 |
mapo.al

Ada, konkurente në këtë edicion të ‘Përputhen’  është një nga vajzat më të komentuara.


Kjo jo për shkak të ndonjë skandali që ka ndodhur në emision, por për jetën jashtë saj.


Gazetari i ‘Shoëbizit’ Andi Vrapi ka marrë një mesazh në rrjetet sociale, ku pranojnë se Ada është e lidhur jashtë emisionit dhe çdo muaj udhëton drejt Turqisë ku i nënshtrohet ndërhyrjeve kirurgjikale.‘Kjo femër jeton ktu, n’Komun. Është e lidhur me vite. Shkon çdo muaj në Turqi. Bën belin dhe bythët. E njoh pa u futur te përputhen,”shkruan personi që sigurisht i ruhet anonimati.

246


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas