ShowBizz

FOTO/ Genta Ismajli nuk është më brune

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:40 - 24/05/20 |
mapo.al

Jemi mësur ta shohim thuajse me të njëjtin look këngëtaren Genta Ismajli; brune dhe me flokë të gjatë.


Mirëpo, duket se pas karantinës Genta ka menduar për disa ndryshime në pamjen e saj.


Image


Jo vetëm që i ka prerë flokët me gjatësi deri tek supet, por ajo ka ndërruar tashmë edhe ngjyrë.

Genta është kthyer në një bjonde seksi dhe pamjet me look-un e ri i ka ndarë me ndjekësit në InstaStory.


Këngëtarja tregon se është dashuruar me pamjen e saj të re dhe me siguri do ta shohim gjatë me këtë look.

Image

Image


Etiketa:

Pas