fbpx

Bota

Foto/ Këto janë pasojat e tërmetit të fuqishëm në Peru

               Publikuar në : 13:49 - 27/05/19 |
mapo.al

Peruja u godit ditën e dielë nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 8 ballë, i cili u ndje edhe në Kolumbi, Ekuador dhe Brazil. Deri tani raportohet 1 i vdekur, disa të plagosur dhe shumë dëme materiale. Për më tepër shikoni fotot:


<
>
termet termet1 termet2 termet3 termet5

Etiketa: , , , ,

Pas