Aktualitet

FOTO/Ky është 47-vjeçari që abuzoi me të miturën dhe i kërkoi të mos tregonte


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:49 - 03/12/21 |
mapo.al

Personi në foto është 47-vjeçari Urim Cenuka, i arrestuar në Mat, pasi rreth dy javë më parë përdhunoi një të mitur.


47 vjeçari ka kërcënuar 12 vjeçaren në mënyrë që kjo e fundit të mos të tregonte asgjë në komisariatin e policisë.


Ngjarja e rëndë është raportuar në polici nga familjarët e të miturës të cilët kanë kërkuar dënimin e dhunuesit.Mësohet se familja e vogëlushes është në skamje ekonomike.
16

Pas