Kryesore

FOTO/ Ky është “xhaxhai”, kreu i organizatës mafioze “Ndrangheta”, në Shqipëri dhe Ballkan

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:16 - 24/07/20 |
mapo.al

Mes pjesëtarëve të organizatës mafioze “Ndrangheta”, të arrestuar në Argjentinë, Shqipëri dhe Costa Rica, ishte edhe përfaqësuesi i bandës në Shqipëri dhe në zonën e Ballkanit, Bujar Sejdinaj, i cili njihej ndryshe si “Xhaxhai”.


“Xhaxhai” është pikërisht ky që shihni në foto.Ai ishte përfaqësuesi i familjes mafioze “Bellocco” dhe ka marrë pjesë në blerjen e rreth 20 kg kokainë në Spanjë.


LEXONI EDHE:

Kush është shqiptari i njohur si ‘xhaxhai’, koka e organizatës mafioze ‘Ndrangheta’ në Shqipëri


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas