ShowBizz

Foto/ Kylie Jenner feston ditëlindjen e shoqes në pishinë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:00 - 10/06/19 |
ro ot

Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e shoqes më të ngushtë, Anastasia Karanikolaou, një festë të organizuar në pishinë. 21-vjeçarja ka shkruar në postimin e “Instagram” se dhe pas 9 vitesh shoqëri ajo mbetet më e mira. Fotot e vajzave nga festa janë mjaft provokuese, në pah janë linjat e tyre perfekte dhe bombastike. 
Etiketa: , , ,

Pas