fbpx

Aktualitet

FOTO-LAJM/ Ana e panjohur e Kujtim Gjuzit, mbi Harley Davidson

               Publikuar në : 14:42 - 18/06/19 |
mapo.al

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Kujtim Gjuzi, i cili u bë pjesë e parlamentit nga listat shumë emërore të PD-së, është një nga personazhet më të spikatur të politikës. Së fundmi me deklaratat dhe qendrimet e tij, Gjuzi ka shkaktuar jo pak debat në media dhe rrjete sociale. Si fillim bëri bujë një video e tij ku thoshte se meqënëse kishte një orë të tipit “atlantic”, ishte amerikan. Më pas deklaroi se pasioni i tij i vjetër ka qenë rrobaqepsia, e së fundmi është kapur duke shëtitur me një motor luksoz “Harley Davidson”.

Çfarë tjetër nuk dimë për Z.Kujtim Gjuzi?


Etiketa: ,

Pas