KMR

Foto-Lajm/ Avioni i çuditshëm ulet në plazhin e Drimadhes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:56 - 30/04/19 |
ro ot

Një avion i vogël është ulur në bregdetin shqiptar në Dhërmi, në zonën e njohur si plazhi i Drimadhes.


Nga fotot dallohet avioni i modifikuar me goma për të qendruar dhe mbi ujë.


Banorë të zonës janë bërë kuriozë për praninë e këtij avioni në plazh dhe kanë dërguar fotot në TCH.https://gazetamapo.al/mig-u-qe-cuditi-banoret-e-dhermiut-prone-e-biznesmenit-te-njohur/


1


Etiketa: , , , , ,

Pas