Aktualitet

FOTO-LAJM/ Kryebashkiaku Veliaj shkon me biçikletë në Asamblenë e PS


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:39 - 02/09/21 |
mapo.al

Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj u shfaq tepër sportiv sot në Asamblenë Kombëtare të PS.


Ai u fotografua teksa shkonte me biçikletë drejt Pallatit të Kongreseve, ku prej orës 10:00 po zhvillohen punimet e Asamblesë se PS për zgjedhjen e strukturave drejtuese për katër vitet e ardhshme.


Veliaj, i cili është njëkohësisht edhe drejtuesi i PS për Qarkun, njihet për pasionin e tij për biçikletat dhe shihet shpesh në rrugët e kryeqytetit duke lëvizur mbi dyrrotakun e tij.


1
Etiketa: ,

Pas