Aktualitet

Foto Lajm/ Makinës së turistëve i mbaron vaji, ua blen polici

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:35 - 12/09/19 |
mapo.al

Një çift Italian kishin marrë një makinë me qëra në Tiranë dhe po udhëtonin drejt jugut të vendit. Por në Fier, turistëve u është fikur makina pasi i mbaroi vaji.


Patrulla e policisë rrugore ndodhej pranë vendit ku u fik makina. Oficerët e rrugores kanë shkuar për të blerë vaj dhe më pas ua kanë dhënë turistëve, të cilët kanë vijuar rrugën. Etiketa:

Pas