Kryesore

FOTO-LAJM/ Meta, Rama dhe Ruçi bashkë për ‘5 Majin’, por ruajnë distancën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:12 - 05/05/20 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, kanë marrë pjesë në ceremoninë e nderimit të dëshmorëve.


I pari Meta dhe më pas Rama, krerët e shtetit kanë vendosur kurora me lule tek varrezat “Dëshmorët e Kombit”. Ra në sy se Rama, Meta dhe Ruçi respektuan distancën më shumë se një metër.


Siç mund ta shikoni në këtë foto, 3 krerët e shtetit qëndrojnë në distancë nga njëri-tjetri, pasi vendosën kurorat. Kjo ishte hera e parë që nga 9 marsi, që Meta, Rama dhe Ruçi marrin pjesë bashkë në një aktivitet.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas