Aktualitet

Foto-lajm: Realiteti i hidhur i ditëve tona shprehet qartë përmes fotografive…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:18 - 31/10/18 |
mapo.al

Një sërë fotografish të cilat thonë shumë më mirë, atë që nuk e thonë një mijë fjalë. Në fotogaleri, mund të shihni pamjet e realitetit të hidhur të ditëve të sotme.


Që nga kriza e refugjatëve, në kërkim të një jete më të mirë, tek varësia ndaj teknologjisë, dhe mashtrimi virtual.


Bëhet fjalë për një ilustrim me vizatime, të “Sofiane WallArt”, ku secili prej jush mund të gjejë veten. Shfletoni mirë galerinë dhe mendimet tuaja do i gjeni të ilustruara me pamje.Burimi /noa.al<
>
000 1-102 2-82 22-2 333-1 9090-7 aaaaa-1 anija iio-1 oo-1 puthje-1 ssssss uuu-3 uuuuuuu uuy-1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas