Aktualitet

FOTO/ Makina humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:12 - 09/01/21 |
mapo.al

Një aksident eshte regjistruar mengjesin e sotem, ku një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Korçë-Maliq.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se mjeti ka dalë nga rruga në afërsi të kryqëzimit të Libonikut, ndërsa dyshohet se shkak për këtë të jetë bërë lagështira në rrugë e si pasojë mjeti ka rrëshkitur dhe është përmbysur.


Drejtuesi i makinës ka mbetur i lënduar dhe ndodhet në spital, por jashtë rrezikut për jetën.

1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas