Aktualitet

Foto/ Masa ekstreme për sigurinë, komediani mesazh Ramës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:06 - 26/04/19 |
ro ot

Forca të shumta të Policisë dhe ato të Gardës shoqëruan Kryeministrin Rama gjatë vizitës së tij sot në Shkodër. Ndërsa komediani, Julian Deda ka postuar disa foto në facebook, ku shihen rojet në majat më të larta të objekteve në qendër të qytetit.


Mesazhi i aktorit të humorit që njihet si mbështetës i opozitës është ky: “Ed, ke frike prej shkodranve? Pse mor burre e ke blindu Shkodren si me ken n’gjak? Pa merak, nuk t’bajn gja, thjesht nuk mundesh me fitu, kaq”.

Etiketa: , , , ,

Pas