ShowBizz

Foto/ Me bikini, gazetarja i befason të gjithë në transmetimin live në Tiranë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:47 - 12/05/20 |
mapo.al

Një gazetare është shfaqur e veshur me bikini mëngjesin e sotëm në ekran. Bëhet fjalë për reporteren e re të emisionit “Aldo Morning Show”, në Tv Klan, e cila doli në transmetim direkt e veshur me bikini të zeza dhe mbante veshur një bluze të verdhë.


Ajo i befasoi të gjithë teleshikuesit me daljen e saj të pazakontë në ekran ndërsa raportonte nga Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë.


Është hera e parë që një reportere shqiptare flet në trasmetim live me bikini, duke habitur të gjithë njerëzit.


Gazetarja e Tv Klan vuri në pah linjat e saj trupore në ekran, ndërsa pamje të tilla jemi mësuar ti shohim vetëm në bregdet.


     


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas