Aktualitet

FOTO/ Momentet e tensionit mes protestuesve e policisë në Shkodër

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:51 - 20/06/19 |
mapo.al

MAPO sjell me foto atë që po ndodh në Shkodër në këto momente, teksa kryeministri Edi Rama mban mitingun elektoral, ndërsa pak metra më tej proteston opozita me thirrjet “Rama ik”. Policia ka përdorur gaz lotsjellës dhe sprajt drejt protestuesve duke bërë një disa prej tyre të ndjehen keq, mes tyre edhe gra e fëmijë. Në krye të protestës së demokratëve ndodhet kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi dhe ish-deputeti i PD, Flamur Noka.


<
>
shkoder10 shkoder9 shkoder8 shkoder7 shkoder6 shkoder5 shkoder4 shkoder3 shkoder2 shkoder shkoder1

LEXO EDHE:


Tensione në Shkodër, policia përdor gaz lotsjellës, disa të lënduarVoltana Ademi: Kemi dalë të marshojmë, jo për dhunë


Etiketa: , , , , ,

Pas