Kryesore

Në mes të kësaj katrahure politike, Topalli gjen “dritën” e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:17 - 07/11/18 |
mapo.al

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli poston herë pas herë foto nga përditshmëria.


E shkëputur nga politika, Topalli hedh shpesh foto familjare ose te udhetimeve te saj neper Shqiperi. Kesaj here ka ndare me ndjekesit e saj ne Facebook dhe Instagram nje foto tek Liqeni, ku dukshem dallohen ngjyrat e vjeshtes,  stines qe ajo preferon me shume


Ka një dritë ndryshe në vjeshtë”, – shkruan ajo krahas fotos ne Instagram.


Ndersa ne faqen e saj ne Facebook shkruan: “Festival ngjyrash”.


A ka dashur te nenkuptoje dicka me shume Topalli me postimin e saj, apo thjesht ka preferuar te ndaje me ndjekesit nje pasdite vjeshte me plot ngjyra? Kjo mbetet per tu pare.

Image may contain: one or more people, tree, sky, outdoor and nature


Etiketa: , , ,

Pas