Aktualitet

Foto nga vera apo është në plazh – Enca pozon me bikini në këtë fillim janari

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:28 - 02/01/21 |
mapo.al

Ose është një foto e vjetër galerie ose Enca është “arratisur” diku larg, në një vend me diell dhe kohë plazhi.Këngëtarja bukuroshe ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shihet me bikini rozë tejet seksi.


Ajo që bie në sy është qendrimi provokues i Encës dhe format e kolme që e karakterizojnë.
Komentet janë nga më të ndryshme, por shumë ia vënë në pah gjoksin shpërthyes, për të cilin “nuk ka reçipeta” që ta mbajë.“2021 Mood, Shumë Diell & Shume Plazh vepra titullohet “Bukuri Natyrore””, shkruan ajo krahas fotos.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas