ShowBizz

FOTO/ Një deputete mahnitëse si Ana


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:27 - 10/08/19 |
ro ot

Femrat braziliane janë cilësuar shpeshherë si më simpatiket dhe me format më mahnitëse trupore, teksa modelet nga ky vend përzgjidhen në kopertinat kryesore të revistave rozë.


Deputetja e Brazilit, Ana Paula da Silva konsiderohet si një prej grave më tërheqëse në botë.


Da Silva ka qenë kryetare e një qyteti në Brazil e më pas është zgjedhur si përfaqësuese e shtetit Brazilian të Kuvendit të Legjislativës të Santa Catarina më 7 tetor 2018.Foto-album
<
>
sil escote-diputada-768x467 5c5aee92dda4c8ed798b4591 ghbgtr 5c5aee71dda4c8ee798b459d 9529836-6678685-image-m-35_1549573402232 9528942-6678685-In_this_Feb_1_2019_handout_photo_provided_by_the_Santa_Catarina_-m-33_1549573195285 (1) 9528942-6678685-In_this_Feb_1_2019_handout_photo_provided_by_the_Santa_Catarina_-m-33_1549573195285
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas