KMR

Foto/ Peshkaqeni tigër kapet në Durrës, peshon 500 kg
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:15 - 22/10/19 |
ro ot

Një peshkaqen është kapur mëngjesin e sotëm në ujërat e detit Adriatik nga peshkatarët durrsakë.Ka qenë peshkarexha ”Meduza” që e ka nxjerrë në breg peshkaqenin që, sipas peshkatarëve, është i llojit tigër.


Ai ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në një thellësi prej afro 170 metrash dhe peshon afërsisht 500 kilogramë.


1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas