Aktualitet

Foto pikante/ Ministrat braktisin Parlamentin pas fjalës së Ramës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:07 - 30/05/19 |
mapo.al

Seanca e sotme plenare është braktisur nga ministrat pas fjalës së kryeministrit Edi Rama. Pasi Rama foli për më shumë se 30 minuta rreth proges-raportit të KE-së dhe koncensioneve, ikja e tij nga salla e Kuvendit solli edhe largimin e ministrave.


Pavarësisht faktit se ministrja e Financave, Anila Denaj u ngjit në foltore, kjo e fundit duket se nuk ka ngjallur aspak kureshtje dhe interes tek kolegët e saj.


Për më shumë, Mapo ju sjell një sërë fotosh nga salla e Parlamentit.  

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas