Kryesore

Foto prekëse: Qeni vazhdon ta presë futbollistin Sala te dera

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:50 - 05/02/19 |
mapo.al

Qeni besnik i futbollistit Emiliano Sala vazhdon ta presë pronarin tek dera e shtëpisë, edhe pse avioni ku po fluturonte ai u rrëzua mbi Kanalin Anglez.


Motra e sulmuesit të Kardifit, Romina, ka postuar foton prekëse të qenit Nala në Facebook.


“Nala po të pret gjithashtu,” shkruan motra e futbollistit.


Qeni i tij ishte një nga arsyet se përse futbollisti ishte kthyer në Francë. Ai po përgatitej ta merrte qenin me vete në Uells.


Fotoja prekëse vjen në kohën kur ekipet e shpëtimit po tentojnë të nxjerrin një trup të gjetur në mbetjet e avionit.

Futbollisti argjentinas Salah dhe piloti David Ibbotson ishin dy personat në bordin e avionit Piper Malibu, të rrëzuar më 21 janar.

<
>
qeni qeni1 qeni2 qeni3 qeni4


Etiketa: , , , , , ,

Pas