Dikur

Foto/ Serbët ekzekutojnë 5 shqiptarë dhe ekspozojnë trupat e tyre


               Publikuar në : 11:31 - 05/06/19 |
mapo.al

Janë të dokumentuara tashmë krimet makabre që kanë bërë serbët ndaj popullsisë së Kosovës ndër vite. Për të mos iu kthyer historisë me detaje, ju japim këtë foto ku shihen sesi serbët kanë ekzekutuar 5 shqiptarë dhe trupat e tyre i kanë ekspozuar si të ishin kafshë e jo njerëz.Etiketa: ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas