Dikur

Foto/ Serbët ekzekutojnë 5 shqiptarë dhe ekspozojnë trupat e tyre





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:31 - 05/06/19 |
mapo.al

Janë të dokumentuara tashmë krimet makabre që kanë bërë serbët ndaj popullsisë së Kosovës ndër vite. Për të mos iu kthyer historisë me detaje, ju japim këtë foto ku shihen sesi serbët kanë ekzekutuar 5 shqiptarë dhe trupat e tyre i kanë ekspozuar si të ishin kafshë e jo njerëz.






Etiketa: ,

Pas